Job spot 2018

Setki ofert pracy, tysiące staży w kraju i za granicą oraz możliwość – często pierwszy raz w życiu – rozmowy z pracodawcami. To wszystko już 19 kwietnia podczas JobSpot 2018 w kampusie Grupy Uczelni Vistula. Nasze targi pracy to niepowtarzalna okazja, by znaleźć swoją wymarzoną ścieżkę kariery albo idealnego pracownika.

Oferta jest niezwykle szeroka – wśród wystawców są zarówno międzynarodowe koncerny o ugruntowanej pozycji, jak i rozwijające się młode polskie firmy z wielu branż, m.in. finansowej, IT, turystycznej czy doradztwa personalnego.

Serdecznie zapraszamy 19 kwietnia w godz. 10:00-15:00, Grupa Uczelni Vistula, ul. Stokłosy 3 w Warszawie. Warto się zarejestrować – takie osoby mają szansę na atrakcyjne nagrody.

REJESTRACJA ONLINE dla uczestników.

Kontakt dla wystawców:

Ewa Wolniewicz – Project Manager